Showbiz

Do jetë apo jo Blero i pranishëm në dasmën e ish-bashkëshortes. Shprehet Teuta Krasniqi

Teuta Krasniqi njofton ceremoninë që do të ketë me patnerin, Andonis për 10-vjetor të lidhjes tyre dhe i përgjigjet pyetjes nëse ish-bashkëshorti do të jetë i pranishëm.
Featured image of article: Do jetë apo jo Blero i pranishëm në dasmën e ish-bashkëshortes. Shprehet Teuta Krasniqi BleroTeuta

Prishtinë– Ish-bashkëshortja e Blero Muharremit, Teuta Krasniqi, ka arritur të rikrijojë një familje të re me Adonisin, me të cilin ka edhe një vajzë tjetër, Kaian.

Teuta ka treguar nëpër intervista të ndryshme se ka një raport të mrekullueshëm me

Teuta e Andonisi

e Bleros, Afrona Dikën, për të cilën ka shumë konsideratë.

E ftuar në emisionin ”Express Rozë”, së fundmi, Teuta u pyet për planet e së ardhmes

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teuta ka treguar nëpër intervista të ndryshme se ka një raport të mrekullueshëm me bashkëshorten e Bleros, Afrona Dikën, për të cilën shprehet se është një vajzë shumë e mirë.

Teksa ishte e ftuar në emisionin ”Express Rozë”, së fundmi, Teuta u pyet për planet e së ardhmes dhe nëse ka një dasmë në horizont. Ajo zbuloi se bashkë me bashkëshortin kanë vendosur që kur të mbushin dhjetë vjet lidhje, do të organizojnë një ceremoni të vogël me miqtë dhe të afërmit.

Më tej, pyetjes nëse do të jetë i pranishëm ish-bashkëshorti dhe Afrodita pjesë e ceremonisë iu përgjigj kështu:

Ma kanë bërë shumë këtë pyetje për ftesën në dasmën e tyre. Pavarësisht se ne gëzojmë raporte shumë të mira, sikur unë me Afronën që kam një mendim të jashtëzakonshëm për atë vajzë, natyrisht edhe me babain e Tarës, sepse ai është babi i vajzës time dhe të dy, unë dhe Adonisi gëzojmë raporte shumë të mira, shumë të shëndosha.
Megjithatë, janë disa evente disa ngjarje ku tregohet ku e ke vendin ku se ke vendin. Mendoj që në një dasmë e gjithë vëmendja duhet të jetë tek çifti. Të gjithë duhet të jenë miqtë e tyre më shumë.
Nëse në këtë rast ata do kishin qenë tek ne dhe ne tek ata, mendoj që kjo vëmendje do fillonte të përhapej nga pak”,- tha Teuta, duke nënkuptuar në këtë mënyrë që ish-bashkëshorti i saj dhe partnerja e tij nuk do të jenë të ftuar në dasmën e saj.
Blero e Afrodita
(o.l./dosja.al)

 

Shto Koment