Showbiz

“Do jesh gjithmonë rruga e jetës sime! Të dua”/ Befason Robert Berisha, fjalë zemre për Nora Istrefin, si reagoi këngëtarja (VD)

Befason Robert Berisha, fjalë zemre për ish-gruan e tij Nora Istrefin.
Featured image of article: “Do jesh gjithmonë rruga e jetës sime! Të dua”/ Befason Robert Berisha, fjalë zemre për Nora Istrefin, si reagoi këngëtarja (VD) Robert Berisha dhe Nora Istrefi.

Tiranë- Këngëtarja Nora Istrefi, e cila ishte e ftuar në  emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ për të surprizuar një fanse, në fakt pati edhe një surprizë për atë. Ishte Robert Berisha, ish-burri i saj,  i cili bëri një dedkim për këngëtaren , që në fakt nuk pritej. Në një video-mesazh ai u shpreh se  Nora dhe Renne janë rruga e jetës së tij dhe se i do shumë.

“Përshendetje Arbana, të përshëndes ty, publikun e emisionit tënd dhe mysafiren që ke aty Norën. Ky mesazh ka qenë special për Norën dhe për të gjithë ato çifte që nuk janë më bashkë. me këngën yime që kisha në festival e RTSH-së që titullohej “Ajo nuk është më rruga jem”, Nora dhe Renee ju gjithmonë do të jeni rruga e jetës sime, ju  dua  fort”, u shpreh Robert Berisha në videomesazh.

Pak këtij mesazhi Nora u shpreh: ‘’Ndarja jonë nuk pati arsye tjetër përveçse asaj të konsumimit të një lidhje gati 15 vjeçare”. 

Video, minuta e 1:10

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Renne dhe Roberti nuk ishin surpriza e vetme në natës së djeshme, pasi organizatorët e programit kishin ftuar edhe nënën e Norës, zonjës Suzana e cila, për herë të parë pas shumë vitesh, që nga ndarja nga jeta e bashkëshorit, këndoi një këngë për të bijën.

J.V/Dosja.al

Shto Koment