Showbiz

“Do ia hiqni mikrofonin apo..”/ Plas SHERRI në studio, Robert Aliaj-Vasilit: I ke lëpirë **** miletit…Aktori: Rrugaç, nuk vazhdohet kështu

Ndërsa Vasili tha se estradë janë çeqet që merr Aliaj nëpër juri të ndryshme. Ky i fundit shtoi se Vasili i ka lëpirë *** miletit, ndërsa aktori e quajti rrugaç Aliajn.
Featured image of article: “Do ia hiqni mikrofonin apo..”/ Plas SHERRI në studio, Robert Aliaj-Vasilit: I ke lëpirë **** miletit…Aktori: Rrugaç, nuk vazhdohet kështu Laert Vasili dhe Robert Aliaj

TIRANË– Robert Aliaj dhe Laert Vasili janë përplasur mbrëmjen e sotme, teksa kanë ofenduar njëri-tjetrin. Faktin që Vasili tha se ka ardhur nga Greqia për të votuar bashkë me prindërit, Aliaj e konsideroi estradë.

Ndërsa Vasili tha se estradë janë çeqet që merr Aliaj nëpër juri të ndryshme. Ky i fundit shtoi se Vasili i ka lëpirë *** miletit, ndërsa aktori e quajti rrugaç Aliajn.

Pjesë nga biseda:

Laert Vasili: Po, po së bashku me prindërit e mi, kemi ardhur, kemi kryer detyrimin tonë, kemi votuar dhe kemi ikur.

Robert Aliaj: Kjo është Estrada…nuk ka më estradë me humorist, kështu bëhet

Laert Vasili: Jo, jo…estradë është ajo që bën ti nëpër jurira dhe paguhesh me çeqe të ndryshme e shumë të larta e tani u jep mend shqiptarëve

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Robert Aliaj: Paguhem sigurisht, paguhem dhe them çfarë dua unë

Laert Vasili: Nuk të ndërpreva zotëri, por patë mundësi, mos ndërprit

Robert Aliaj: Unë nuk paguhem për t’i lëpirë by*** miletit e politikës

Laert Vasili: Më këtë gjuhë nuk vazhdojmë dot, gjuhë prej rrugaçi. Do ia hiqni ju mikrofonin atij, apo ta heq unë

Robert Aliaj: Unë nuk jam përdorur kurrë politikisht…

(f.m/dosja.al)

Shto Koment