Bota

“Do i rris sa të dojë Dylan”/ Mamaja hedh në gjyq ish-të dashurin e të birit: E detyroi të rrisë testikujt, i morën jetën

Nëna e të riut akuzon ish-të dashurin e tij se ishte ai që e manipuloi të birin dhe që shkaktoi vdekjen e tij.
Featured image of article: “Do i rris sa të dojë Dylan”/ Mamaja hedh në gjyq ish-të dashurin e të birit: E detyroi të rrisë testikujt, i morën jetën Tank Hafertepen, Dylan Hafertepen

SHBA- Mamaja e 28-vjeçarit, Tank Hafertepen, djali i cili vdiq një vit më parë për shkak të injektimeve të silikonit në testikuj në mënyrë që ti bënte më të mëdhaja, ka hedhur në gjyq ish- të dashurin e djalit të saj. Nëna e të riut akuzon ish-të dashurin e tij se ishte ai që e manipuloi të birin dhe që shkaktoi vdekjen e tij.

Linda Chapman, nëna e Tank Hafertepen dhe djali i saj Ben ngritën një padi në King Contry, Washington kundër Dylan Hafertepen, Daniel Balderas, Charles Osborn, Mattheë Scott dhe Philip Myers muajin e kaluar duke pretenduar se shkaktuan vdekjen e 28-vjeçarit me pakujdesi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetë Tank, testikujt e të cilit ishin bërë gjigandë, kur u pyet nga një fans se sa do t’i rriste, ishte përgjigjur “sa të dojë Dylan”, çka ka bindur të ëmën se i biri është detyruar për këtë gjë. The Dailybest shkruan se vetë Tank, testikujt e të cilit ishin bërë gjigandë, kur u pyet nga një fans se sa do t’i rriste, ishte përgjigjur “sa të dojë Dylan”, çka ka bindur të ëmën se i biri është detyruar për këtë gjë.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment