Rajoni

“Do i kuptojë gabimet pas 3 vitesh”/Avdullah Hoti i përgjigjet Vjosa Osmanit: Mund t’i kem të gjithë të metat por arrogant nuk jam

Hoti është shprehur ndër të tjera se në parlamentin e Kosovës të gjithë mund ta kryejnë punën më mirë se Osmani sakaq ka shtuar se kjo e fundit do ta kuptojë gabimin pas 3 vitesh.
Featured image of article: “Do i kuptojë gabimet pas 3 vitesh”/Avdullah Hoti i përgjigjet Vjosa Osmanit: Mund t’i kem të gjithë të metat por arrogant nuk jam Avdullah Hoti dhe Vjollca Osmani

KOSOVË- Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ëhstë përgjigjur së fundmi kryeparlamentares Vjosa Osmanit e cila e ka quajtur arrogant. Hoti është shprehur ndër të tjera se në parlamentin e Kosovës të gjithë mund ta kryejnë punën më mirë se Osmani sakaq ka shtuar se kjo e fundit do ta kuptojë gabimin pas 3 vitesh.

“Besoj që jam personi i fundit me më quajt arrogant, mund të kem të meta tjera por jo arrogant. Mund të numëroj 119 deputetë  të Kuvendit mund të kryejnë̈ punën më mirë se zonja Osmani, zonja Osmani mund të kuptoj pas tri vjetëve  që është gabim”, ka thënë Hoti.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, të martën ka thënë se me LDK-në i ka ndarë rrugët, ndërsa Hotin e ka cilësuar arrogant.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment