Showbiz

“Do e mbaroj semestrin apo do të më mbarojë semestri mua”, vajza e Majlinda Bregut në hall të madh për mësimet (FOTO)

Ajo sëfundmi ka publikuar një foto ku tregon se po  mëson për provimet e sezonit. E me këtë postim ajo tregon atë anën e fortë, njësoj si e ëma, zgjuarsinë dhe forcën për t'ia  dalë e vetme.
Featured image of article: “Do e mbaroj semestrin apo do të më mbarojë semestri mua”, vajza e Majlinda Bregut në hall të madh për mësimet (FOTO) Kejda

TIRANË- Kejda, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregu është tashmë një prej personazheve të përfolura të showbizzit shqiptar.

Ajo më parë u përfol për një lidhje me djalin e ish-guevernatorit të Bankës Kombëtare, Erik Fullani.

Ndërkohë edhe pse duket sikur lidhja e tyre tashmë ka marrë fund, Kejda  mbetet sërish një nga emrat  më të përfolur në median  rozë.

Ajo sëfundmi ka publikuar një foto ku tregon se po  mëson për provimet e sezonit. E me këtë postim ajo tregon atë anën e fortë, njësoj si e ëma, zgjuarsinë dhe forcën për t’ia  dalë e vetme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Krahas kompjuterit ku edhe po mëson ajo shkruan: Sezon i mesëm. A do ta mbaroj semestrin apo do të më mbaroj semestrin mua. Qëndroni të akorduar.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment