Aktualitet

Dhjetëra makina të bllokuara në trafik, Durrësi përfshihet nga kaosi pak minuta para mbërritjes së Ramës, qytetarët ngecin në rrugë

VIDEO
 Videoja e mëposhtme, e publikuar nga Faxweb, tregon se ku dhjetëra makina shihen duke pritur në radhë për të shkuar në destinacionet e tyre dhe janë bllokuar në trafik.
Featured image of article: Dhjetëra makina të bllokuara në trafik, Durrësi përfshihet nga kaosi pak minuta para mbërritjes së Ramës, qytetarët ngecin në rrugë Pamje nga Durrësi

DURRËS– Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar mbylljen e fushatës ditën e sotme dhe në orën 17:00 pritet të jetë në Durrës. Pikërisht takimi i organizuar nga kryeministri Rmaa në qytetin bregdetar, ka shkaktuar kaos në Durrës.

 Videoja e mëposhtme, e publikuar nga Faxweb, tregon se ku dhjetëra makina shihen duke pritur në radhë për të shkuar në destinacionet e tyre dhe janë bllokuar në trafik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë që qytetarët janë të bllokuar në trafik, kryeministri Rama përgatit për të dhënë mesazhet e fundit bnë Durrës. Më pas ai do të jetë në Vlorë, nga ku do të bëjë mbyllen përfundimtare të fushatës.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment