Showbiz

Dje u përball me incidentin e frikshëm, Maja tregon dhimbjen: Mu vra djali, më piku në shpirt…

VIDEO
Maja tregoi se djali ishte vrarë në mjekër, ngjarje që e kishte shqetësuar shumë. Sipas saj, ndodhia me të birin kishte ndikuar shumë edhe tek gjendja e saj.
Featured image of article: Dje u përball me incidentin e frikshëm, Maja tregon dhimbjen: Mu vra djali, më piku në shpirt… Maja

TIRANË– Këngëtarja Maja ka ndarë me publikun dhe një incident që i ndodhi me të birin e saj, për të cilin u shpreh se ishte mërzitur shumë. E ftuar tek “Rudina”, Maja tregoi se djali ishte vrarë në mjekër, ngjarje që e kishte shqetësuar shumë. 

Sipas saj, ndodhia me të birin kishte ndikuar shumë edhe tek gjendja e saj, gjë që i kishte shkaktuar edhe helmim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Unë gjithmonë them o Zot në lër njerëzit dhe të kemi mirë shëndetin se çfarë s’ka. Jo më larg se dje kam përjetuar një siklet, por jo në lidhje me Covidin. Një tip helmimi, nuk e di se çfarë ndodhi. Djalin pata me një problem, ndoshta ngaqë u mërzita me të më ndodhi. U rrëzua nga një karrige dhe u lëndua, më trishtoi thellë. Maja Aliçkaj: Po, por në momentin që ti shikon gjakun dhe ti je aty dhe nuk mundesh ta ndihmosh. Në momentin që pata këto sikletet, thashë të na lërë Zoti shëndetin dhe të mos kemi dhimbjen në trup se të gjitha kalojnë. I kaloi, por u ça tek mjekra edhe më piku,“-u shpreh ajo.

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment