Politike

Dje PARALAJMËROI rikthimin në krye të PD-së, Sali Berisha i jep një mesazh demokratëve, ndan foton e viteve më parë

Berisha shihet duke dale nga makina dhe përshëndet mbështetësit e tij me dy gishta.
Featured image of article: Dje PARALAJMËROI rikthimin në krye të PD-së, Sali Berisha i jep një mesazh demokratëve, ndan foton e viteve më parë Sali Berisha

TIRANË– Një ditë pasi deklaroi publikisht se “kurrë nuk thuhet kurrë’, përsa i përket rikthimit në udhëheqje të PD-së, Sali Berisha postoi një fotografi në Facebook.

“Nje pershendetje te perzemert! Sb”, shkruan Berisha përmbi foto.

Berisha shihet duke dale nga makina dhe përshëndet mbështetësit e tij me dy gishta.

Sali Berisha

Çfarë deklaroi një ditë më parë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Berisha u shpreh se do të rikthehej në poste drejtuese të partisë, duke mos përjashtuar as rikthimit si kryetar.

I pyetur nëse vazhdon me qëndrimin për të mos iu kthyer angazhimit në drejtim të PD, u shpreh: “Kurrë, mos thuaj kurrë”.“Nuk përjashtoj asnjë të drejtë time kushtetuese më”, tha Berisha për Syri Tv.

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Një Koment në “Dje PARALAJMËROI rikthimin në krye të PD-së, Sali Berisha i jep një mesazh demokratëve, ndan foton e viteve më parë

  1. Po me gjithëmend mendoni që do kthehet Berisha si kryetar??Po as po bëhen zgjedhje??As do jetë mandati për 4 vjet??Pra deri në 2025.Sa vjeç do jetë Berisha??81.Dhe besoni në fantazirat tuaja??Këto janë lëvizje që Berisha i bën për ti treguar majtistëve amerikanë që unë kam qënë ,jam e do jem kundër këtij narkoshteti antishqiptar.

Shto Koment