Politike

Djali i vogël mbush 2 vjeç! Saimir Tahiri feston ditëlindjen e të birit, poston VIDEON me të në prehër

Në video dëgjohet teksa Tahiri dëgjon me vëmendje shpjegimin e të voglit për diçka, ndërsa e pyet sesa vjeç mbush. Goliku i është përgjigjur me gishta dhe fjalën 'du'.
Featured image of article: Djali i vogël mbush 2 vjeç! Saimir Tahiri feston ditëlindjen e të birit, poston VIDEON me të në prehër Saimir dhe Golik Tahiri

TIRANË– Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili prej disa vitesh nuk është pjesë e sferës politike, ka ndarë një moment të veçantë familjar. Tahiri ka postuar një video me të birin, që feston ditëlindjen e tij të dytë.

Në video dëgjohet teksa Tahiri dëgjon me vëmendje shpjegimin e të voglit për diçka, ndërsa e pyet sesa vjeç mbush. Goliku i është përgjigjur me gishta dhe fjalën ‘du’.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata. Dhe Golik #ditelindje #golik #2vjec #birthdayboy,”– ka shkruar Tahiri krahas videos së postuar. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ish-ministri është babai i dy djemve, Drini dhe Goliku, ndërsa shpesh herë shfaqet në publik duke ndarë çaste të veçanta me ta. 

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Një Koment në “Djali i vogël mbush 2 vjeç! Saimir Tahiri feston ditëlindjen e të birit, poston VIDEON me të në prehër

  1. Mos u bej m.t si babi

Shto Koment