Bota

Djali i vdekur i kthehet në shtëpi, nënës i bie të fikët kur sheh Konstantinin (Foto)

Konstantini ishte zhdukur para disa muajsh. Policia gjeti një trup të pajetë dhe zyrtarisht e identifikoi si Konstantin Mikhailovna, djalin e Antoninës.
Featured image of article: Djali i vdekur i kthehet në shtëpi, nënës i bie të fikët kur sheh Konstantinin (Foto) Mikhailovna

RUSI– Një nënë ka pësuar shokun e jetës kur ka parë që djali i saj Konstantini, të cili n e kishte varrosur i ka trokitur në derë.

Antonina Mikhailovnas i ra të fikës në momentin që pa të birin t’i binte portës.

Konstantini ishte zhdukur para disa muajsh. Policia gjeti një trup të pajetë dhe zyrtarisht e identifikoi si Konstantin Mikhailovna, djalin e Antoninës.

Por katër muaj më vonë, do të ishte familja e ‘të ndjerit’ ajo që do të pësont shok. 62-vjeçarja dëgjoi një trokitje në derë dhe u mahnit kur e hapi atë dhe pa djalin e saj në kmëbë, të gjallë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nënës së mahnitur i ra të fikët ndërsa djali qendronte më i gjallë se kurrë në këmbë. 

Konstantini dikur punonte në ushtri në bazën e madhe detare në ishull. Ai shpjegoi se sihte larguar për disa kohë për të zbuluar veten.

Po mendoja për kuptimin e jetës dhe atë që dua të bëj me veten time,”- i tha ai policisë, shkruan “Sun”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment