Politike

Djali i miliarderit Soros mbërrin në Tiranë, çfarë diskutoi në takimin privat me Ramën

 • “Kanceri i vendit”, shqiptarët shpërthejnë në ofendime ndaj djalit të manjatit Soros
 • Ai ka publikuar një foto ku shihet krah Ramës.
  Featured image of article: Djali i miliarderit Soros mbërrin në Tiranë, çfarë diskutoi në takimin privat me Ramën Alex Soros dhe Edi Rama

  TIRANË– Djali i miliarderit George Soros ka mbërritur në Tiranë një ditë më parë. Alex Soros ka takuar kryeministrin Edi Rama, me të cilin ka publikuar edhe një foto në rrjetet sociale. Krahas fotos, Alex shkruan se i plqen shumë ideja qëë shtë rikthyer ën Shqipëri.

  Soros thekson gjithashtu se do të diskutojë me kryeministrin Rama në lidhje me perspektivat për rajonin, përparimin ekonomik dhe zhvillim gjithëpërfshirës

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  “Selfie me Edin! E mrekullueshme për t’u rikthyer në Shqipërinë e bukur dhe për t’u takuar me Kryeministrin Edi Rama në lidhje me perspektivat për rajonin, përparimin ekonomik dhe zhvillim gjithëpërfshirës. EdiRama tirana,”- shkruan djali i miliarderit krahas fotos ku shihen të dy të qeshur.

  Fot e publikuar nga Alex Soros

  (f.m/dosja.al)

  Një Koment në “Djali i miliarderit Soros mbërrin në Tiranë, çfarë diskutoi në takimin privat me Ramën

  1. Shkelqyer. Miqte e mire per Progresin. Wellcom to Tirana.

  Shto Koment