Showbiz

‘Djali i keq bëhet i mirë?’/ I arrestuar disa herë nga Policia, Stresi ngre dy gishtat lart dhe jep mesazhin: S’durohet jeta pa liri!

Stresi ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku edhe kishte pozuar me dy gishtat lart.
Featured image of article: ‘Djali i keq bëhet i mirë?’/ I arrestuar disa herë nga Policia, Stresi ngre dy gishtat lart dhe jep mesazhin: S’durohet jeta pa liri! Stresi

TIRANË– Reperi Stresi duket se po shijon lirinë, edhe pse kryeqyteti ende nuk i ka liruar masat sa i përket koronavirusit.

Ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku edhe kishte pozuar me dy gishtat lart. Mesa duket Stresi, ka kuptuar rëndësinë e lirisë pas disa eksperiencave në burgjet e vendi.

“Nuk durohet jeta pa liri,”-shkruhet në mur, ndërsa Stresi është përulur për pozë dhe ka ngritur dy gishtat lart.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Stresi

Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi u lirua nga burgu më datë 14 qershor. Ai u arrestua më 17 tetor të viti të shkuar në hotel në Linzë. Sipas njoftimit të policisë reperit iu gjet një armë pa leje dhe disa doza kokaine.

Nën shoqërinë e këngëtarit u tha se ishte edhe një femër, idnetiteti i të cilës nuk u bë asnjëherë e ditur.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment