Showbiz

Dj Sardi zbulon për herë të parë emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën

Kur u pyet se përse zgjodhi vajzën sy jeshile, e cila nuk është e famshme për publikun shqiptar ai u përgjigj kështu: “Ishte e duhura” duke shtuar me tej se ajo quhet Jorisa.
Featured image of article: Dj Sardi zbulon për herë të parë emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën Dj Sardi

TIRANË– DJ i njohur Sardi Shehu ka zbuluar për herë të parë emrin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën.

Ai u gjend para një feste beqarie në emisionin ‘Shiko kush Luan’ në të cilën vajzat e trupës së baletit të Top Channel i kërcenin në krah e Sardi kishte për detyrë t’u përgjigjej pyetjeve të moderuara nga kapiteni i skuadrës së kuqe Flori.

Sardi nëpërmjet kësaj interviste na hoqi dyshimet duke na treguar se në të vërtetë ai nuk është celebruar ende,por dhe kur kjo të ndodh dasma do të bëhet në fshehtësi duke ftuar vetëm rrethin më të ngushtë të tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kur u pyet se përse zgjodhi vajzën sy jeshile, e cila nuk është e famshme për publikun shqiptar ai u përgjigj kështu: “Ishte e duhura” duke shtuar me tej se ajo quhet Jonisa.

Top Channel

Etiketa:

Shto Koment