Showbiz

Dj Sardi skualifikon Mozzik: Nuk do t’i luaj kurrë këngët e tij

I pyetur nga moderatori i emisionit se cila do të ishte kënga apo këngëtari që s’do të pranonte kurrë të luante gjatë punës së tij si Dj, Sardi tha vetëm një emër: Mozzik.
Featured image of article: Dj Sardi skualifikon Mozzik: Nuk do t’i luaj kurrë këngët e tij Dj Sardi, Mozzik
Përditësuar:

TIRANE– Dj Sardi ka qënë i ftuar së fundmi në “Pushime on Top” aty ku ka folur edhe për rregullat e reja të Covid-19, duke u shprehur: “Kënaqësia e jetës së natës është krejtësisht tjetër, por edhe dreka ka lezetin e saj”.

I pyetur nga moderatori i emisionit se cila do të ishte kënga apo këngëtari që s’do të pranonte kurrë të luante gjatë punës së tij si Dj, Sardi tha vetëm një emër: Mozzik.

“Nuk do ta luaj kurrë edhe pse ma kërkojnë njerëzit, sidomos këngët e albumit të tij të fundit, Mozart”- thotë Sardi, madje edhe nëse do t’ja kërkonte partnerja e tij, për të cilën është përfolur jo pak në mediat rozë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket mes reperit dhe Dj Sardit mund të ketë pasur ndonjë hatërmbetje.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment