Showbiz

I dashuruar “kokë e këmbë”/Zbulohet lidhja e dashurisë së Dj Sardit, njeriu i zemrës s’është personazh publik

Dj Sardi i dashuruar. Njeriu i tij i zemrën nuk është personazh publik.
Featured image of article: I dashuruar “kokë e këmbë”/Zbulohet lidhja e dashurisë së Dj Sardit, njeriu i zemrës s’është personazh publik Dj Sardi

Tiranë-Informacione të reja kanë dalë nga jeta e Dj Sardit, i cili është një nga meshkujt shqiptarë që femrat e pëlqejnë shumë.

Agjenti 00Thumb ka treguar se prej disa kohësh Dj Sardi është në një lidhje dashurie dhe  po e shijon shumë. Sipas tij, ai është i dashuruar “kokë e këmbë” dhe se e dashura e tij nuk është një personazh publik.

Agjenti theksoi më tej se herë pas here e ka parë çiftin bashkë, madje ka mësuar dhe identitetin e vajzës që i ka marrë zemrën Sardit, por nuk e zbulon publikisht, të paktën momentalisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dj Sardi është një nga deejay-t më të kërkuar shqiptar.

J.V/Dosja.al 

Shto Koment