Sociale

Divorce në kohë karantine, cili është shkaku? Flet avokatja Denisa Daka, tregon ‘sekretet’ e burrave: Kanë krijuar lidhje erotike online, gratë s’e pranojnë dhe ndahen

Avokatja Denisa Daka ka treguar se ka marrë më shumë se 30 telefonata për prishje martese, pasi gratë kanë zbuluar lidhje erotike online të bashkëshortëve të tyre.
Featured image of article: Divorce në kohë karantine, cili është shkaku? Flet avokatja Denisa Daka, tregon ‘sekretet’ e burrave: Kanë krijuar lidhje erotike online, gratë s’e pranojnë dhe ndahen Denisa Daka

TIRANË– Avokatja Denisa Daka, e ftuar në emisionin “Rudina”, ka treguar se cilat kanë qënë klientet e saj gjatë kohës së karantinimit.

Në fjalën e saj, avokatja Daka ka treguar se ka marrë më shumë se 30 telefonata për prishje martese, pasi gratë kanë zbuluar lidhje erotike online të bashkëshortëve të tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Një nga shkaqet kanë qënë rrjetet sociale. 30 gra më kanë raportuar se partnerët kishin krijuar lidhje erotike për të mbytur vetminë. Apo monotoninë, apo mungesën e shpresës. Ndërkohë që gratë i kam parë si dedektive gjatë kësaj kohë për të zbuluar fjalëkalimet e rrjeteve sociale. Partenrët e tyre janë rrekuar për lidhje të reja, gratë janë të vendosura për të mbaruar martesën e tyre,”-tha avokatja Daka.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment