Horoskopi

“Divorce dhe ndryshime të mëdha në jetë,” Meri Shehu paralajmëron këto shenja, ja parashikimi për sot e nesër

Në parashikimin astrologjik për datën 23 dhe 24 nëntor Meri Shehu thotë se priten lëkundje të papritura ndërsa Marsi ne Akrep kundershtohet me Uranin ne Dem.
Featured image of article: “Divorce dhe ndryshime të mëdha në jetë,” Meri Shehu paralajmëron këto shenja, ja parashikimi për sot e nesër Meri Shehu

TIRANË- “Marsi ne Akrep eshte zoterimet qe perndjekim me kembengulje dhe force, Uranine Dem tregon nevojen per te ndryshuar vlerat dhe prioritetet. Ne shenjat e qendrueshme te vlerave dhe te zoterimit perballja midis ketyre dy planeteve krijon nje skene te fuqishme qe shkelmon qendrueshmerine e marredhenieve dhe i ndryshon ose zhvendos. Ndjenjat jane kerkuese te forta dhe hiperbolike. Shperthimi i ndjenjave sjell ndryshime, pasion dhe fund ne marredheniet qe nuk kane vlera te qendrueshme. Deshirat permbysen, emocione te forta, nervozozem dhe perballje, perpallje e papritur me njerez te pushtetshem”.

Dashi

Bashkepunime qe rrezikojne te shperbehen dhe martesa qe shkojne drejt fundit. Ne nje moment do kuptoni se te ruani ekuilibrat do jete me mire.

Demi

Nje ndryshim i madh vjen ne jeten tuaj dhe ju e keni parandjere deri diku megjithese nuk mund ta parnonit. Perpiquni te mos beheni ekstremist

Binjaket

Nje perballje shume e madhe me punen dhe ndryshim i madh ne lidhje me deshirta dhe endrrat tuaja Asgje e deri tanishme e qendrueshme nuk mbetet me e tille

Gaforrja

Perballja ne deshira dhe qellime do jete e madhe Asnjera nuk do identifikohet me tjetern duke ju sjell kontradita ne shoqeri dhe jete personale

Luani

Nje kthese e papritur e fatit do ju sjelle nje ndryshim shume te madh ne lidhje me punen Kujdes nga perballjet me njerez te fuqishem dhe te pushtetshem

Virgjeresha

Keto dite do keni nje ndryshim ne planet dhe ne startegjine tuaj Kujdes ne ceshtjet ligjore dhe kontaktet me jashte pasi aty ka perballje

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Do keni nje perballje per ceshtje te rendesishme ekonomike dhe rregullim te ardhurash. Kujdes nga konfliktet dhe humbja e te ardhurve apo qellimet

Akrepi

Mund ti thoni stop sot nje menyre jetese qe ju ka mbajtur peng Nje ndryshim i madh vjen edhe per ju mjafton ta beni ne menyren e duhur

Shigjetari

Psikologjikisht po luftoni me mullinjte me ere apo me kundershtaret tuaj te brendshem dhe te fshehte. Duhet nje ndryshim pune

Bricjapi

Ka ardhur nje moment ku ndjeheni te penguar nga nje veprimtari apo nga nje lidhje personale. Do ndodh dicka qe ju bene te shpertheni

Ujori

Duhet me ne fund ti jepni fund nje situate te panatyrshme ne familje apo ne ceshtje pune. Kujdes perballjet me njerez te pushtetshem. Nje rruge e re hapet

Peshqit

Ne nje moment do kuptoni se keni ngaterruar qellimet e larta me ato te jetes se perditshme dhe keni marre vemdimet e gabuara. Perpiquni te rregulloni komunikimin dhe ekuilibroni qellimet.

A.C/Dosja.al

Shto Koment