Aktualitet

Dita 2 në “shtetrrethim”, rrugët s’kanë këmbë njeriu, Tirana bosh si asnjëherë më parë

Këto pamje tregojn më së miri se si Tirana nga një qytet i zhurmshëm dhe me shumë lëvizje dhe jetë është kthyer në një qytet ku lëvizin vetëm makina policie dhe ambulanca çdo gjë tjetër është ndërprerë.

TIRANË-Shqipëria është prekur nga koronavirus dhe masat e marra nga kryeministri Edi Rama për mos përhapjen e virusit ka bërë që Tirana dhe qytete të tjera të Shqipëria të boshatisen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto pamje tregojn më së miri se si Tirana nga një qytet i zhurmshëm dhe me shumë lëvizje dhe jetë është kthyer në një qytet ku lëvizin vetëm makina policie dhe ambulanca çdo gjë tjetër është ndërprerë.

Shto Koment