Politike

DISS në fushatën e PS-së në Tropojë, mbi kokën e Petrit Malajt valëvitet flamuri i Partisë Demokratike

VIDEO
Në një video të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, shihet se në takimin e Malajt është paraqitur një mik ‘i paftuar’.
Featured image of article: DISS në fushatën e PS-së në Tropojë, mbi kokën e Petrit Malajt valëvitet flamuri i Partisë Demokratike Flamuri i Partisë Demokratike dhe Petrit Malaj

TROPOJË– Petrit Malaj, kandidati i Partisë Socialiste në Tropojë ka mbajtur një nga takimet e radhës në kuadër të fushatës elektorale para zgjedhje të 25 prillit.

Në një video të publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, shihet se në takimin e Malajt është paraqitur një mik ‘i paftuar’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bëhet fjalë për flamurin e Partisë Demokratike. ndërkohë që Malajt fliste, flamuri blu valëvitej mbi kokën e tij dhe komandohej nga një dron. Nuk dimë të themi se kush e ka organizuar këtë DISS në fushatën e Partisë Socialiste në Tropojë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment