Argetim

Disa ide, si t’i kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta (FOTOT)

Është shumë keq kur blen një fustan, e vesh njëherë, pastaj të mbetet në gardërobë, sepse vera zgjat pak dhe i ftohti vjen shpejt. 

TIRANË-Sot në këtë artikull do t’iu tregojë në galerinë më sipër foto disa ide sesi të kombinoni fustanet në ditë të ftohta. Shikoni më sipër dhe fustanet nuk do mbesin më në dollap, pa veshur.

Burimi: cosmopolitan

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C/Dosja.al

Shto Koment