Bota

Dimri po vjen, momentet e bukura nga bora në Pragë (FOTOT)

Reshjet e para të dëborës kanë nisur në disa vende të ftohta të botës edhe pse akoma jo në  Shqipëri.

PRAGË– Jemi në Pragë të stinës më të ftohtë të vitit dhe me siguri tashmë ka ndryshuar e gjithë rutina juaj.

Në fotogalerinë më sipër shikoni disa momente të bukura nga bora e parë në Pragë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(Foto nga Architecture & Design.)

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment