Showbiz

Dikur në radhët e PD-së, vajza e biznesmenit Fratari e djeg nga karantina, sfidon shqiptarët me luks dhe Lamborghini: S’më pëlqen të flas kur jam e uritur

FOTO
E izoluar për shkak të koronavirusit, Lediana nuk i kursen pijet dhe shpenzmet. Ndërkohë në një postim tjetër në Instastory, Fratari shkruan se nuk i pëlqen të flasë kur është e uritur.
Featured image of article: Dikur në radhët e PD-së, vajza e biznesmenit Fratari e djeg nga karantina, sfidon shqiptarët me luks dhe Lamborghini: S’më pëlqen të flas kur jam e uritur Lediana Fratari
Përditësuar:

TIRANË– Lediana Fratari, ish-anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së po jeton jetën e saj në karantinë, mes luksit të shfrenuar dhe markave më të shtrenjta. Mjaftin t’i hedhësh një sy profilit të Fratarit, vazjës së biznesmenit të fuqishëm Hajredin Fratari, për të kuptuar se në cilën botë jeton.

E izoluar për shkak të koronavirusit, Lediana nuk i kursen pijet dhe shpenzmet. Ndërkohë në një postim tjetër në Instastory, Fratari shkruan se nuk i pëlqen të flasë kur është e uritur.

Foto e publikuara nga Fratari

Lediana nuk ngurron ta ndajë jetën e saj të luksit dhe çmenduritë në ishujt e ndryshëm me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja bionde ka qenë edhe pjesë e selisë blu, ku ishte anëtare e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, por tashmë është shkëputur nga këto angazhime.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë në Shqipëri bilanci i personave të infektuar ka shkuar në 223. 44 janë të shëruar dhe 11 viktima. Harta e 11 rasteve të reja zgjerohet në Tiranë, Fier, Shkodër, Tropojë dhe Korçë, ndërkohë që në spitalin Infektiv po marrin shërbim mjekësor 74 pacientë, 4 prej tyre të vendosur në frymëmarrje të drejtuar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment