Aktualitet

Digjet një makinë në Tepelenë, shkëndija eletrike ndezi zjarrin (Video)

Dosja.al mëson se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Tepelenës në lagjen “Selam Musai”. Siç shihet edhe në pamje, makina me targa “TR0858N”, është shkrumbuar tërësisht.
Përditësuar:

TEPELENË– Një automjet i llojit ‘Ford” ka marrë flakë dhe është djegur plotëissht. Dosja.al mëson se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Tepelenës në lagjen “Selam Musai”. Siç shihet edhe në pamje, makina me targa “TR0858N”, është shkrumbuar tërësisht.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Automjeti rezulton të jetë në emër të një qytetari të quajtur Dejvi Dula. Dyshimet paraprake për djegien e makinës janë se zjarri mund të jetë shkaktuar nga një shkëmdijë elektrike.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment