Aktualitet

Digjet makina në Sarandë! Mjeti ‘Toyota’ shkrumbohet në orët e vona të mbrëmjes

Mësohet se makina në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë, është djegur pjesërisht në pjesën e përparme, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.
Featured image of article: Digjet makina në Sarandë! Mjeti ‘Toyota’ shkrumbohet në orët e vona të mbrëmjes Foto Ilustruese

SARANDË– Një automjet tip ‘Toyota’ ka shpërthyer në flakë rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm, në lagjen nr.3 të qytetit të Sarandës.

Makina është në pronësi të personit me iniciale M. A., banues në Sarandë, është djegur pjesërisht në pjesën e përparme, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

NJOFTIMI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 07.05.2021, rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Sarandë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Toyota”, në pronësi të shtetasit M. A., banues në Sarandë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment