Virale

“Dielli ka dalë përsëri”/ Nga u frymëzua Edi Rama? Kryeministri ‘imiton’ Kylie Jenner (FOTO)

Edi Rama 'frymëzohet' nga Kylie Jenner.
Featured image of article: “Dielli ka dalë përsëri”/ Nga u frymëzua Edi Rama? Kryeministri ‘imiton’ Kylie Jenner (FOTO) Edi Rama dhe Kylie Jenner

Tiranë– Pas dështimit të negociatave me BE-në, kryeministri Edi Rama ndër të tjera u shpreh se dielli ka dalë sërish, duke u shprehur kështu “optimist” se negociatat do të hapen verën që vjen.

Por për këtë shprehje nga kush e ka ‘kopjuar’ kryeministri Edi Rama? 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kaley Jenner ka bërë një postim së fundmi ku fytura e saj shfaqet e shkrirë në mes të një dielli. Mesa duket Rama ‘është frymëzuar’ nga modelja e njohur, për t’i dhënë pak pozitivitet edhe situatës në Shqipëri, duke përmendur fjalën diell.

Postimi

J.V/Dosja.al

Shto Koment