Politike

Dibra, e para! Mblidhen kutitë e votimit, dorëzohen në qendrat e numërimit

VIDEO
Projeksionet e Top-Channel, Euronews, OraNews dhe të Syri.net, nxjerrin fituese Opozitën.
Featured image of article: Dibra, e para! Mblidhen kutitë e votimit, dorëzohen në qendrat e numërimit

DIBËR– Në Dibër ka nisur dorëzimi i kutive. Dosja.al ju sjell pamje nga Dibra që qarku i parë ku janë mbledhur kutitë e votimit dhe janë dorëzuar në qendrat ku do të nisë numërimi i fletëve.

Nga ana tjetër, votimi është mbyllur. Projeksionet e Top-Channel, Euronews, OraNews dhe të Syri.net, nxjerrin fituese Opozitën. Nga momenti në moment pritet që të nisë numëri i votave në të gjithë vendin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: Mbyllet votimi! Nisin dhe mblidhen kutitë, Shqipëria gati për numërim, kush do qeverisë 4 vitet e ardhshme

(f.m/dosja.al)

Shto Koment