Showbiz

Dhuron 15 milionë lekë të vjetra, Gena u bën thirrje për bamirësi të gjithë VIP-at: Të bëjmë koncerte për të mbledhur sa më shumë të ardhura (VD)

Gena ka dhuruar 15 milionë lekë të vjetra, dhe thotë se ka bërë publike  bamirësinë e tij në mënyrë që të bëhej si iniciator për të bërë  bamirësi  edhe personazhe të tjeër.
Featured image of article: Dhuron 15 milionë lekë të vjetra, Gena u bën thirrje për bamirësi të gjithë VIP-at: Të bëjmë koncerte për të mbledhur sa më shumë të ardhura (VD) Gena

TIRANË- Mbrëmjen e djeshme, këngëtari i njohur Gena teksa ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” ka folur edhe ai për rastin tragjik të tërmetit të 26 nëntorit.

Ai ndonëse nuk e kishte treguar përmes rrjeteve sociale se ka kontribuar për banorët e vdekur nga tërmeti, por në studion e “E diell” ai ka thënë se tashmë po e bëj publike pasi është më mirë  që të  sensibilohen edhe të tjerë personazhe publikë.

Ai ka dhuruar 15 milionë lekë të vjetra, dhe thotë se ka bërë publike  bamirësinë e tij në mënyrë që të bëhej si iniciator për të bërë  bamirësi  edhe personazhe të tjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndër të tjera ai thotë se është shumë  mirë  që të bëhemi bashkë për koncerte, dhe ture  të gjata ku të ardhurat e tyre të shkojnë për bamirësi për familjet e prekrua nga tërmeti.

A.C/Dosja.al

Shto Koment