Showbiz

“Dhunoi Erion Veliajn”/ Stresi mohon lajmin, jep versionin e tij: Fshije atë postim, do të të lezetoj me një shtizë në b***ë, shihemi në gjyq…

Stresi doli në një video live në Instagram duke hedhur poshtë fjalët ku thuhet se ka goditur Veliajn.
Featured image of article: “Dhunoi Erion Veliajn”/ Stresi mohon lajmin, jep versionin e tij: Fshije atë postim, do të të lezetoj me një shtizë në b***ë, shihemi në gjyq… Stresi-Erjon Veliaj
Përditësuar:

TIRANE- Stresi ka përgënjeshtruar gazetarin Bledi Mane për statusin që publikoi në Facebook se ka sulmuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj.

Arkimed Lushaj (emri i tij i vertete) doli në një video live në Instagram duke hedhur poshtë fjalët ku thuhet se ka goditur Veliajn.

Stresi i drejtohet gazetarit me fjalët më fyese, madje e kërcënon se do e çojë ne gjykatë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Nuk është e vërtetë. Nuk e di nga ku i morët lajmet, nuk e di si mundemi me shpik. Isha duke nxjerr videon, ndërkohë që isha në lagjen plot kamera. Nuk e di si do përballesh ti, mesa di gazetari, është gay, pervers, merret me femra të vogla, Bledi Mane, e mendoj. Ty po të drejtohem, ty veç shkopin duhet me ta fut në b**ë dhe mos krijo polemika, gjëra të tjera se e di fort mirë që do përballesh me mua. Ti Bledi Mane, gazetari më ku**ë që kam parë, një gay burrë. Shikoni çfarë pèrversi, çfarë fytyre ka, mënyrën si sillet me njerëzit. Shikoni çfarë b….q… është.
Kërkoj të vish në lagjen time të kërkosh falje. Ke shqetesu familjen, mediat. Ty Bledi Mane do të të lezetoj me një shtizë në b***ë. Fshije atë postim se do përballesh keq në gjyq me mua, para se ta fus shtizën në b***ë. Nuk di me gjùjt unë me vezë. Të kisha qenë aty do e kisha rrah me shpulla atë dhe bodigardat e tij. Për mua nuk ka ofendim më të madh. Unë përdori vetëm dorën, më vjen turp të gjuaj vezë. Bledi Mane, do të shihemi në gjyq bashkë”, tha Stresi.

(A.B)/Dosja.al

2 Komente në ““Dhunoi Erion Veliajn”/ Stresi mohon lajmin, jep versionin e tij: Fshije atë postim, do të të lezetoj me një shtizë në b***ë, shihemi në gjyq…

  1. Foli prapë ky maloku mallist që bën si trim me Policinë se ata e kanë rekrutuar si spiun dhe ka marrë në qafë shokët e tij.Po ku ke bythë ti me bo si trim o kontigjent spiunat!

  2. Ky gazetari gazep Bledi Mane. S'është tjetër veç pederast siç ebka etiketuar vet Arkimedi që është vërtet djal me parime dhe tradita, të lumt Arkimed

Shto Koment