Politike

Dhuna ndaj kafshëve të rrugës, Vojo Bregu: E kemi parë Veliajn duke i trajtuar njerëzit si qentë

VIDEO
 • Punonjësit e Bashkisë ua “rrëmbyen” qenin para shtëpisë, vajzat bëhen virale
 • Duke e montuar videon me një deklaratë të Veliajt, Bregu shkruan se kryebashkiaku i Tiranës i trajton qentë dhe njerëzit njësoj, duke ushtruar dhunë. 
  Featured image of article: Dhuna ndaj kafshëve të rrugës, Vojo Bregu: E kemi parë Veliajn duke i trajtuar njerëzit si qentë Pamje nga videoja

  TIRANË- Koordinatori i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Vorë, Vojo Bregu ka ripostuar një video të një momenti që punonjësit e Bashkisë së Tiranës, tërheqin zvarrë kafshë endacade në kryeqytet. Duke e montuar videon me një deklaratë të Veliajt, Bregu shkruan se kryebashkiaku i Tiranës i trajton qentë dhe njerëzit njësoj, duke ushtruar dhunë. 

  “E kemi parë Veliajn duke i trajtuar njerëzit si qentë, kur ju merrte mallin shitësve të rrugës. Tani po e shohim që i trajtoka dhe qentë si njerëzit,”-shkruan Bregu.

  POSTIMI I PLOTË:

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment