DiasporaRajoni

Detaji/ Grenell publikon foto nga intervista, mban në zyrën e tij fotografinë me Hashim Thaçin

Grenell ka shpërndarë një fotografi gjatë një interviste të tij për ‘FoxNews’, por ajo çfarë bie në sy është një foto që gjendet në zyrën e tij.
Featured image of article: Detaji/ Grenell publikon foto nga intervista, mban në zyrën e tij fotografinë me Hashim Thaçin Richard Grenell

KOSOVË– Ish i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, ka shpërndarë një fotografi nga zyra e tij, ndërsa aty qëndron edhe një foto e tij gjatë takimit me ish-presidentin, Hashim Thaçi.

Sipas Express, Grenell ka shpërndarë një fotografi gjatë një interviste të tij për ‘FoxNews’, por ajo çfarë bie në sy është një foto që gjendet në zyrën e tij.

Ish-ambasadori amerikan në Gjermani dhe i dërguari special i presidentit Trump për procesin e bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë, mban në zyre fotografinë gjatë takimit me ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Atë Grenell e kishte realizuar në presidencë, gjatë vizitës së tij në Kosovë.

(d.a/dosja.al)

Shto Koment