Aktualitet

Atentati në Vlorë, një prej të plagosurve pak ditë më kishte dalë nga burgu

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe një prej pistave të hetimit ka qenë dhe ajo e larjeve të hesapeve mes bandave.
Featured image of article: Atentati në Vlorë, një prej të plagosurve pak ditë më kishte dalë nga burgu Pamje nga vendngjarja

VLORË- Detaje të reja janë mësuar nga plagosja me armë në Vlorë. Sipas të dhënave të para mësohet se të plagosurit janë Roland Shepaj dhe një person që deri tani është identifikuar si “Nikua”

Po ashtu mësohet se personi me emrin Niko, kishte pak ditë që kishte dalë nga burgu. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe një prej pistave të hetimit ka qenë dhe ajo e larjeve të hesapeve mes bandave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Atentat me armë në Vlorë. 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Bashkimi”, ku është qëlluar në drejtim të Roland Çepajt dhe Nikollaq Çepaj që pak ditë më parë kishte dalë nga burgu. Policia po punon për zbardhjen e ngjajres së rëndë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment