Aktualitet

DETAJE: U plagos në mes të rrugës, 42-vjeçari mori plumb në gjoks, niset me urgjencë tek Trauma

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se 42-vjeçari i identifikuar me inicialet A.D., ka marrë një plumb në gjoks dhe është nisur me urgjencë për në spitalin e Traumës.
Featured image of article: DETAJE: U plagos në mes të rrugës, 42-vjeçari mori plumb në gjoks, niset me urgjencë tek Trauma Pamje nga vendi i ngjarjes dhe spitali i Traumës

LEZHË– Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja e ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Laç. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se 42-vjeçari i identifikuar me inicialet A.D., ka marrë një plumb në gjoks dhe është nisur me urgjencë për në spitalin e Traumës në Tiranë. Ende nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tij shëndetësore.


LAJMI KRYESOR: Atentat me armë zjarri biznesmenit nga Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Autorët djegin makinën, brenda ‘harrojnë’ pistoletën

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment