Aktualitet

Detaje të reja nga plagosja e Hilë Gjinit, kjo është detyra që ka mbajtur 43 vjeçari në vitet 2011-2015

Hile Gjini ka qenë këshilltar komunal në Balldre të Lezhës në vitet 2011-2015.
Featured image of article: Detaje të reja nga plagosja e Hilë Gjinit, kjo është detyra që ka mbajtur 43 vjeçari në vitet 2011-2015 Hilë Gjini

LEZHË– Kanë dalë në dritë detaje të reja nga plagosja e Hilë Gjinit në Balldre të Lezhës.

Bëhet e ditur se Gjini ka qenë këshilltar komunal në Balldre të Lezhës në vitet 2011-2015.

Kjo mund të ketë qënë dhe arsyeja e plagosjes që iu bë nga Gjin Gjini mëngjesin e sotëm. Mirëpo nga ana tjetër është ngritur si mundësi dhe konflikti për pronat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mëngjesin e sotëm, teksa çonte fëmijët në shkollë bashkë me të shoqen, Hilë Gjinit iu pre rruga nga Gjin Gjini, i cili e qëlloi dy herë me automatik. Fëmijët dhe e shoqja panë gjithçka.

(a.b)/dosja.al

Shto Koment