Aktualitet

DETAJE të reja nga konflikti në Elbasan/ I riu kërcënon fqinjin pas sherrit, lëndohet një grua pasi ndërhyri për t’i ndarë, niset me urgjencë në spital 

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Ndriçim Zekthi, i cili i vuri dhe flakën murit të  shtëpisë, kërcënoi fqinjin se do ta digjte pas një problemi mes tyre.
Featured image of article: DETAJE të reja nga konflikti në Elbasan/ I riu kërcënon fqinjin pas sherrit, lëndohet një grua pasi ndërhyri për t’i ndarë, niset me urgjencë në spital  Pamje nga vendi i ngjarjes

ELBASAN- Detaje të reja, kanë dalë nga konflikti që ka ndodhur mes fqinjëve në Elbasan.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se Ndriçim Zekthi, i cili i vuri dhe flakën murit të  shtëpisë, kërcënoi fqinjin se do ta digjte pas një problemi mes tyre.

Për të parandaluar ngjarjen e rëndë, ka ndërhyrë gruaja, e cila ka marrë plagë në duar. Mësohet se kjo e fundit është nisur me urgjencë në spital ku po merr dhe ndihmën mjekësore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar personat e përfshirë.  Ende nuk janë të qarta motivet e konfliktit, ndërsa në vendngjarje duken shenjat e zjarrit. Zënka ka ndodhur ne ambientet e jashtme të ndërtesave të cilat ndodhen ngjitur mes tyre.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment