Aktualitet

Detaje nga plagosja në Fier, sherri nisi në Levan, si u qëllua në spital

Një person i armatosur ka hyrë në Urgjencës e Spitalit, duke lëshuar një breshëri plumbash dhe duke lënë 3 persona të plagosur rëndë.
Featured image of article: Detaje nga plagosja në Fier, sherri nisi në Levan, si u qëllua në spital Foto nga vendngjarja

FIER- Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarje e rëndë që u regjistrua mbrëmjen e sotme në Fier.

Një person i armatosur ka hyrë në Urgjencës e Spitalit, duke lëshuar një breshëri plumbash dhe duke lënë 3 persona të plagosur rëndë.

Ndërsa, mësohet se shkak për ngjarjen e rëndë dyshohet një sherr mes palëve, ngjarje e nisur në fshatin Levan. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një ngjajre e rëndë është shënuar sot në Fier. 4 persona janë lagopsur dhe tre janë arrestuar. Sherri mes dy grupeve ka nisur në Levan dhe përfundoi me përdorimin e armës brenda Urgjencës në Fier. Policia ka marrë në kontroll situatën dhe ka arrestuar autorët. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment