Aktualitet

E morrën peng se u kishte para borxh? Si nisi sherri që degradoi në Kamëz, autorët me fuoristradë nxitojnë drejt Zall Herrit

Dyshohet se konflikti mes rrëmbyesve dhe të marrurit peng ka nisur për një shumë parash që është marrë borxh e nuk është kthyer në kohë.
Featured image of article: E morrën peng se u kishte para borxh? Si nisi sherri që degradoi në Kamëz, autorët me fuoristradë nxitojnë drejt Zall Herrit Foto ilustruese

TIRANË– Detaje të reja janë zbuluar lidhur me pengmarrjen e ndodhur në qendër të qytetit të Kamzës.

Dyshohet se konflikti mes rrëmbyesve dhe të marrurit peng ka nisur për një shumë parash që është marrë borxh e nuk është kthyer në kohë. Gjithashtu mësohet se autorët e pengmarrjes janë nisur me shpejtësi në drejtim të fshatit Zall Herr. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Merret peng ditën me diell një person në Kamëz. Mësohet se i rrëmbyeri është nxjerrë me zor nga mjeti i tij dhe është futur në një fuoristradë të bardhë. Dëshmitarët tregojnë se qyetari është marrë peng nga katër persona me maska, ndërsa Policia e qytetit nuk kishte ardhur në kohë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment