Aktualitet

Destinacion final kishte Greqinë, dalin pamjet nga operacioni i heroinës në Elbasan, mjeti Citroen ku ishte futur droga qëndron me bagazhin hapur

VIDEO
Aty rrotull gjenden edhe disa efektivë, të cilët mbajnë nën vëzhgim mjetin. Makina e llojit “Citroen” qëndron me bagazhin hapur.
Featured image of article: Destinacion final kishte Greqinë, dalin pamjet nga operacioni i heroinës në Elbasan, mjeti Citroen ku ishte futur droga qëndron me bagazhin hapur Pamje nga droga e kapur në Elbasan

TIRANË– Videoja që po shikoni tregon momentin kur mjeti brenda të cilit u gjetën 4 kg heroinë, është futur brenda komisariatit të policisë. Aty rrotull gjenden edhe disa efektivë, të cilët mbajnë nën vëzhgim mjetin. Makina e llojit “Citroen” qëndron me bagazhin hapur.

Lënda narkotike ishte kamufluar mes druve në bagazhin e makinës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në kuadër të këtij operacioni janë arrestuar 5 persona: Hazis Musai, Xhulio Musai, Danjel Xheliaj, Gëzim Balla dhe Endri Karaj. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment