Aktualitet

Desh shkaktoi MASAKËR! Çfarë u gjet në makinën e shoferit, mjeti me kanabis, rrugës për në shesh u përplas me…

Mësohet se ai ka pasur me vete në mjet disa doza kanabis, madje rrugës për në shesh është përplasur edhe me mjete të tjera.
Featured image of article: Desh shkaktoi MASAKËR! Çfarë u gjet në makinën e shoferit, mjeti me kanabis, rrugës për në shesh u përplas me… Nertil Qazimi

TIRANË–Arben Mema për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi në mes të sheshit “Skënderbej”. Paraprakisht është bërë me dije se i riu dyshohet se ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike.

Mësohet se ai ka pasur me vete në mjet disa doza kanabis, madje rrugës për në shesh është përplasur edhe me mjete të tjera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(k.m/dosja.al)

Shto Koment