Sport

Derbi brenda familjes/ Olsi Rama drejtor te Partizani, nipi i tij Greg Rama feston me lojtarët e Tiranës! (VD)

Michael Ndoo ka postuar foto me këngëtarin Matolale, ndërkohë që i ka habitur të gjithë me foton e postuar me Greg Ramën, djalin e kryeministrit Edi Rama.
Featured image of article: Derbi brenda familjes/ Olsi Rama drejtor te Partizani, nipi i tij Greg Rama feston me lojtarët e Tiranës! (VD) Matolale, Michael Ngoo dhe Greg Rama

TIRANË- Fitorja me Kukësin dhe vendi i parë është festuar deri në orët e para të mëngjesit te Tirana. Lojtarët janë harbuar në lokalet e natës në kryeqytet dhe një pjesë e tyre edhe kanë postuar foto nga momentet e gëzueshme që kanë kaluar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një prej tyre është edhe Michael Ngoo. Anglezi ka postuar foto me këngëtarin Matolale, ndërkohë që i ka habitur të gjithë me foton e postuar me Greg Ramën, djalin e kryeministrit Edi Rama.

Michael Ngoo dhe Greg Rama

(E.Ç/ Dosja.al)

Shto Koment