Rajoni

Deputjetja në Mal të Zi bën GAFËN:  Kush e shkruan ligjin për shtetin sek*ual?

VIDEO
Draginja Vuksanoviç Stankoviç nga Partia Social Demokrate (SDP),gjatë një fjalim për   krizën me Kishën për shkak të Ligjit të Fesë është shprehur:  Kush e shkruan ligjin për shtetin seksual (shekullar desh të thoshte, duke e përmisuar në moment)…, për shtetin laik”.
Featured image of article: Deputjetja në Mal të Zi bën GAFËN:  Kush e shkruan ligjin për shtetin sek*ual? Draginja Vuksanoviç Stankoviç

MAL I ZI- Një deputete e re e parlamentit të Malit të Zi ka bërë një gafë, e cila është bërë virale në rrjetet sociale pasi fjala e saj kishte edhe konotacion ngacmues

Draginja Vuksanoviç Stankoviç nga Partia Social Demokrate (SDP),gjatë një fjalim për   krizën me Kishën për shkak të Ligjit të Fesë është shprehur:  Kush e shkruan ligjin për shtetin seksual (shekullar desh të thoshte, duke e përmisuar në moment)…, për shtetin laik”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Video e saj është bërë ‘hit’ në media ku dhe ka marrë dhe shume komente negative.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment