Politike

Deputeti socialist mes batutash: Negociatat hapen në ditën e ditëlindjes sime dhe Berishës

Ervin Bushati mes batutash është shprehur se negociatat me BE-në do të hapen më 15 korrik në ditën e ditëlindjes së tij dhe Sali Berishës
Featured image of article: Deputeti socialist mes batutash: Negociatat hapen në ditën e ditëlindjes sime dhe Berishës Ervin Bushati
Përditësuar:

Tiranë- Një debat ka pasur dje mes deputetit Ervin Bushati dhe  kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës në vend.

Në një moment Duka i thirri Bushatit, Edvin dhe ai u sqaron se unë jam Ervini jo Edvini. Duka ka ndërhyrë për ta ngacmuar por Bushati tha me humor se unë jam Ervini dhe më 15 kam ditëlindjen dhe atë ditë do të happen negociatat me BE.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E paske në një ditë me doktorin tha Duka dhe Bushati vijoi po patjetër në një ditë me doktorin…

J.V/Dosja.al 

Shto Koment