Showbiz

FOTO/ E heshtur në Parlament e në dyer me ‘dhëmbët jashtë’, deputetja Mara shkrin së qeshuri kolegët e saj pas makinës

Virale
Në fotot e shkrepura dhe të publikuara nga Panorama, Mara shihet që qesh teksa të tre kolegët e saj i kanë kthyer sytë nga deputetja.
Featured image of article: FOTO/ E heshtur në Parlament e në dyer me ‘dhëmbët jashtë’, deputetja Mara shkrin së qeshuri kolegët e saj pas makinës Deputetët duke qeshur
Përditësuar:

TIRANË– Deputetja Aurora Mara është fotografuar teksa shkrihet së qeshuri krah kolegëve të saj. Në fotot e shkrepura dhe të publikuara nga Panorama, Mara shihet që qesh teksa të tre kolegët e saj i kanë kthyer sytë nga deputetja.

Deputetët duke qeshur

Të katër me gojën hapur dhe me dhëmbët jashtë, tregojnë që janë përfshirë në një situatë mjaft humoristike, që ka bërë të qeshë edhe deputetja Mara, e cila shihet mjaft e heshtur në seancat plenare. Aurora Mara arriti të futej në Parlamenti pasi lanë mandatin e deputetit kolegët e saj të LSI-së.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Deputetët duke qeshur

(f.m/dosja.al)

Shto Koment