Aktualitet

Denoncimi: Administratorja e njësisë nr. 1 shkon shtëpi më shtëpi, thyen orën policore

Në një video të shpërndarë nga qytetarët, administratiorja është filmuar duke lëvizur në orët e vona të natës me makinën e saj.
Featured image of article: Denoncimi: Administratorja e njësisë nr. 1 shkon shtëpi më shtëpi, thyen orën policore Administratorja e njësisë nr. 1, Trendelina Jaku

TIRANË– Një qytetar në Tiranë ka denoncuar administratoren e njësisë nr. 1, Trendelina Jaku, e cila ka thyer heshtjen zgjedhore dhe orën policore.

Në një video të shpërndarë nga qytetarët, administratiorja është filmuar duke lëvizur në orët e vona të natës me makinën e saj.

Tani në ora 22:30, Administratorja e minibashkise nr. 1 duke shkuar shtëpi me shtëpi. ÇfarË detyre kryen kjo tani?”, shprehet qytetari që bën videon.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment