Showbiz

Del VIDEOJA që i tregon qartë fytyrën, spikerja zbulon momentet intime të DJ Sardit me partneren

VIDEO
Spikerja e lajmeve në Ora News, Matilda Mcini ka publikuar një video të çiftit ku duken teksa kërcejnë dhe ndajnë përqafime me njëri-tjetrin. Në këtë mënyrë është zbuluar dhe fytyra e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën Dj të njohur.
Featured image of article: Del VIDEOJA që i tregon qartë fytyrën, spikerja zbulon momentet intime të DJ Sardit me partneren Dj Sardi

VLORE– Dj Sardi ka folur për herë të parë për marrëdhënien e tij duke treguar se ndihet mirë me personin që ka në krahë. Ata kanë 12 vite që njihen e pëlqehen, dhe siç shprehet ai: “Më në fund ja gjetëm telat njëri-tjetrit.”

Dj dhe partnerja e tij njihen e pëlqehen prej vitesh dhe lumturia pranë njëri-tjetrit duket qartazi.

Ka qënë spikerja e lajmeve në Ora News, Matilda Mcini ajo ka publikuar një video të çiftit ku duken teksa kërcejnë dhe ndajnë përqafime me njëri-tjetrin. Në këtë mënyrë është zbuluar dhe fytyra e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën Dj të njohur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se spikerja e lajmeve është njëkohësisht dhe kunata e Sardit, ndaj ka qënë e pranishme pranë çiftit në ato momente.

(A.B).Dosja.al

Shto Koment