Aktualitet

Del nga “313-ta” Jasin Avdylaj! Lëndon krahun teksa bën palestër në burg, e çojnë për mjekim tek Trauma

Jasin Avdylaj po bënte palestër në burg, në një moment është rrëzuar dhe ka dëmtuar krahun.
Featured image of article: Del nga “313-ta” Jasin Avdylaj! Lëndon krahun teksa bën palestër në burg, e çojnë për mjekim tek Trauma Foto ilustruese

TIRANË– Një incident ka ndodhur në ambientet e burgut 313 në Tiranë, ku i lënduar nga mbetur një prej anëtarëve të grupit të Avdylajve. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se Jasin Avdylaj, ka lënduar krahun e tij teksa por ushtronte aktivitet fizik.

Teksa ky i fundit po bënte palestër në burg, në një moment është rrëzuar dhe ka dëmtuar krahun. Për të marrë mjekimin e duhur, Jasini ka dalë nga burgu deri në spitalin e Traumës, dhe më pas është kthyer sërish. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jasin Avdyli me pseudonimin “Cine” është pjesë e grupit të arrestuarve në kuadër të operacionit “Volvo 4”. Bashkë me vëllezërit nga Shijaku Astrit dhe Altin Avdyli, ai akuzohet për trafik droge, grup të strukturuar kriminal, pastrim parash, etj.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment