Showbiz

Del FOTOJA: Të dy në kinema, diskutim i zjarrtë mes Eduart Grishajt dhe Bleona Qeretit, ç’po flisnin?

Shumë prej personazheve të njohur të botës së spektaklit ishin të pranishëm në premierë duke shprehur mbështetjen e tyre. 
Featured image of article: Del FOTOJA: Të dy në kinema, diskutim i zjarrtë mes Eduart Grishajt dhe Bleona Qeretit, ç’po flisnin? Bleona Qereti dhe Eduart Grishaj

TIRANË– Disa ditë më parë, në kinematë e Tiranës, u shfaq për herë të parë filmi “Falco” nga aktori i humorit Bes Kallaku. 

Shumë prej personazheve të njohur të botës së spektaklit ishin të pranishëm në premierë duke shprehur mbështetjen e tyre. 

Filmi Falco

Regjisori Eduart Grishaj ka postuar një foto tijën bashkë me këngëtaren e njohur Bleona Qereti, nga ulëset në kinema. Të dy duken duke diskutuar me njëri-tjetrin, ndërsa moderatorja Arbana Osmani, e dashura e regjisorit nuk duket askund. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mos vallë të jenë duke diskutuar për projektin e radhës?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment