Aktualitet

Del FOTOJA/ I dënuar për drogë, ky është Olsi Çekiçi, 44-vjeçari që masakroi për vdekje të ëmën me thikë ishte shtruar dhe në spital psikiatrik

Dosja.al mëson se Çekiçi është një person me preçedentë të mëparshëm penalë, dhe është dënuar për përdorim të lëndëve narkotike.
Featured image of article: Del FOTOJA/ I dënuar për drogë, ky është Olsi Çekiçi, 44-vjeçari që masakroi për vdekje të ëmën me thikë ishte shtruar dhe në spital psikiatrik Olsi Çekiçi

POGRADEC– Personi që po shikoni në foto është Olsi Çekiçi, 44-vjeçari me probleme të shëndetit mendor, që mbrëmjen e sotme masakroi me thikë për vdekje nënën e tij.

Dosja.al mëson se Çekiçi është një person me preçedentë të mëparshëm penalë, dhe është dënuar për lëndë narkotike në Itali.

Olsi Çekiçi

Vetëm para pak muajsh, Olsi Çekiçi rezulton se ka qenë i shtruar në spitalin psikiatrik të Elbasanit dhe është kuruar për probleme të shëndetit mendor.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja e rëndë tronditi Pogradecin pasditen e sotme. Olsi Çekiçi pas sherreve dhe dhunës së përditshme mori thikën dhe masakroi nënën e tij, 70-vjeçare. Kokën ia preu dhe ia vari në derë. 44-vjeçari tashmë është në pranga.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment