Showbiz

Del fotoja e Ledrit kur ka qenë i vogël dhe gjeni pak ndryshimin me vajzën e tij, Poem Blu!

Ka qenë një foto e reperit kur ai ishte i vogël që ka nxjerrë në pah ngjashmërinë e tij të madhe me të bijën. 
Featured image of article: Del fotoja e Ledrit kur ka qenë i vogël dhe gjeni pak ndryshimin me vajzën e tij, Poem Blu! Ledri Vula , këngëtar

GJERMANI– Lajmi më i dëgjuar rreth botës së showbiz-it së fundmi, ka qenë padyshim ardhja në jetë e vajzës së Ledri Vulës.

Reperi dhe partnerja e tij Sara Hoxha e pagëzuan bekimin e tyre me emrin Poem Blu.

Poem Blu ishte kombinimi më i mirë i dy fjalëve domethënëse, për emrin e të voglës që sapo ka ardhur në jetë.

Edhe pse është shumë herët, fansat e kanë gjetur që tani se me kë ngjan më shumë Poem. Ka qenë një foto e reperit kur ai ishte i vogël që ka nxjerrë në pah ngjashmërinë e tij të madhe me të bijën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Epo, fotoja flet vetë!

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment