Showbiz

Del në dritë një tjetër lidhje e Meghan Markle, këngëtari i njohur zbulon se si nisi romanca e tyre

Në një intervistë ai ka folur hapur për lidhjen e tij me Megahan, vite më parë, ku ka treguar se lidhja e tyre ka qenë interesant, por ndoshta thjeshtë ka qenë e shkruar të mbaronte 
Featured image of article: Del në dritë një tjetër lidhje e Meghan Markle, këngëtari i njohur zbulon se si nisi romanca e tyre Meghan Marklen dhe Princ Harry

ANGLI- Detaje të reja në lidhje me jetën sentimentale të Meghan Markle kanë dalë në dritë. Fituesi i njërit prej edicioneve të “X Factor”, Matt Cardle ka folur në lidhje me marrëdhënien e tij të kaluar me Dukeshën e Sussex Meghan Marklen.

Në një intervistë ai ka folur hapur për lidhjen e tij me Megahan, vite më parë, ku ai e ka quajtur fillimin e lidhjes së tyre të çuditshme.

“Ishte thjesht një situatë shumë e çuditshme dhe me të vërtetë nuk e di se si lindi. Unë kam qeshur për këtë, por është e mrekullueshme të mendosh përsëri. Por, ndoshta ka qenë e shkruar të mbaronte kështu,”-ka thënë ai. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu, këngëtari shpjegoi se ai dhe Meghan, i cili ishte beqar në atë kohë, filluan të shkëmbenin mesazhe në 2015 pasi Meghan e ndoqi atë në rrjetet sociale. Megjithëse një vit më vonë ai është njohur me të dashurën e tij aktuale Hernaman dhe Meghan është martuar me Princin Harry dhe ka një djalë.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment